| sandek a întrebat:

Buna
vreau si eu niste antivirusuri fara licenta (fara parola)
puteti sa-mi dati niste exemple daca exista
mersi

7 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Dragul(-a) meu(mea), ca habar n-am daca esti fata sau baiat. Si, sincer, nu-mi pasa. Ceea ce vreau eu sa subliniez aici e urmatorul lucru: se zice "antivirusi"! "virusurile" se refera la agentii patogeni, "virusi" fiind forma de plural a "virusului informatic"... Ma rog, dintre antivirusii oferiti gratuit, nu-ti recomand niciunul, deoarece toti sunt limitati. Insa, daca tii neaparat sa nu platesti pentru un antivirus, pentru un sistem Windows 7 iti pot recomanda antivirusul de la Microsoft (Security Essentials). Se descurca in limitele bunului simt, iar impreuna cu Firewall-ul fac o pereche excelenta. Pentru alte sisteme poti incerca Avira, e gratis si isi merita banii. Sau Nod32, care nu e gratis, insa versiunea trial de 30 de zile se poate rezolva cu un Fixlaughing. Succes!

| razvanadriann a răspuns:

Cel mai bun antivirus pe care eu ti-l recomand cu draga inima este COMODO, il folosesc de mult timp, nu am nici o problema cu el, si iti cere permisia de fiecare data cand suspecteaza ceva ciudat, daca vrei sa continui instalatia sau altceva.
Ai aici linkul :
http://www.comodo.com/......curity.php

Bafta
-Husher

| xenocid a răspuns:

1.AVG
2.Avast
3.Ad-ware
4.Essentials

| Robin001 a răspuns:

Eset Nod32 Antivirus.sau Norton.

| Ceasca a răspuns:

Da deci poti lua si tu de pe net nod32 e cel mai bun antivirus daca nu il gasesti zi-mi sa-ti dau linkulwinking. Funda?