| fariseu a întrebat:

Buna la toți am învățat la un colegiu ca contabil însă nu prea aș dori să lucrez ca contabil. În ce sfere aș mai putea să încerc să lucrez înafară de contabil, totuși aplicînd unele cunoștințe de aici? Vă multumesc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Magazioner, gestionar, bagator de seama la careva partid sau institutie de stat, somer, etc.

| A02Sniper a răspuns:

Te macina intrebarea asta in noaptea de revelion.
Te duci vanzator la magazin.

| Daniel_Bagrin_2000 a răspuns:

Daca spui ca ai invatat ca contabil cunostintele tare vor fi foarte ajutatoare la lucrul de maturator. Daca serios matimacian comsonautt sau vinzator pe jupiter.