| Vio58 a întrebat:

lucrez in functia de kinetoterapeut de 14 ani ( ca asistent medical si B.F.T si recuperare ). Intre timp am terminat si facultatea E.F.S ( eu inainte aveam doar post-liceala ), specialitatea kinetoterapie. Acum ca sa ma incadrez in functia de kinetoterapeut cu studii superioare, trebuie sa dau examnen din nou pe postul meu, sau sa schimbe doar incadrarea din asistent in profesor de recuperare medicala?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai trebuie sa dai vreun examen, doar sa-ti faca incadrarea pe postul cu studii superioare. Numai bine!