| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Buna, m-am inscris online ca reprezentant Avon, ce ma intereseaza este ce te intreaba sau ce vorbesti cand te suna, si trebuie sa merg la ei la Avon?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cine sa te sune? Nu cred ca trebuie sa mergi nicaieri, comanda de obicei o dai la ei pe site si coletul iti vine ori acasa ori la posta, depinde cum lucreaza Avon.

| kiatres56 a răspuns:

Buna,sunt reprezentatn avon, faza e ca daca te ai inscris pe net, o sa urmeze sa te sune ei daca sunt persoane serioase si dupa te inscrie cineva o sa primesti catalogul si de abia la comanda o sa fii inscrisa offficial si prima comanda trebuie sa o predeea ei