| simona1992 a întrebat:

m-am inscris ca reprezentant la avon dar m-am inscris online pe site-ul lor si am primit un email in care spunea ca dorinta mea de a deveni rep a fost receptionata cu succes.acum ce trebuie sa fac trebuie sa mai merg la sediu sau o sa ma contacteze ei?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te vor contacta ei,nu-ti fa griji. Daca nu o fac,inseamna ca nu-si cunosc meseria, nu? Si daca intarzie, revin-o cu un nou e-mail in care sa le explici ca tu astepti indicatii in continuare.Rabdare.Si succes in noua ta munca! Pa, pa!