| anapopa1997 a întrebat:

Ma gandesc serios sa dau la medicia, dar as vrea niste pareri de la studenti despre cum este acolo. Este destul de greu din cate am Inteles, cred ca niciodata nu strica mai multe prareri.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Medicina, vrei sa spui? Eu zic sa te gandesti foarte bine daca vrei sa ajungi la medicina pentru ca sunt foarte multe de invatat! Oricum, admiterea la marile centre universitare sunt destul de serioase, asa ca daca nu ai nicio tangenta cu medicina, nici nu vei avea sanse! Iti recomand sa inveti, sa mergi la olimpiada de biologie daca vrei sa faci ceva cu aceasta facultate!