| ByAnK1997 a întrebat:

Buna!
ma joc Barn Buddy si nu stiu ce este aia
cine ma ajuta?
hai ca daca aflu ce este va dau fundita de aiabatting eyelashes
big grin
laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fundita?

| IustinaSiAtat a răspuns:

Deci...Barn Buddy este un joc in care iti plantezi chesti.morcovi,cartofi,flori si chestii de astea... poti sa furi chestii e la altii,. dau daca au caine si daca cainele are mancare nu poti sa furi. o sa te muste si o sa mierzi bani. dar in schimb poti sa il ajutzi sa ii uzi florile, etc
funditabatting eyelashes

| Alexandra_2197 a răspuns:

Daca ai spune la care "aia" te referi.
Pt ca noi nu avem de unde sa stim daca tu nu spui mai exact...