| gabygabila a întrebat:

Buna ma numesc Gabriel am 16 ani jumate din brasov si as vrea sa urmez cursurile de ospatar si nu stiu unde...sad daca stie cineva unde as putea sa urmez aceste cursuri nu conteaza gratuite sau cu bani sa ma anunte! multumesc

2 răspunsuri:
| Oannaa30 a răspuns:

Du-te la Fortele de Munca si intereseaza-te acolo.sau dai un search pe net desi nu prea cred ca vei gasi.mai bine la AJOFM(Fortele de Munca)

| sympBv a răspuns:

Liceul economic organizeaza cursuri de bucatar ospatar barman