| AlinIonutzzz a întrebat:

Salut am 16 ani si as vrea sa fac cursurile acelea de ospatar dar sa fie si gratuite...Pot gasi ceva prin Buzau/Braila? Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cam greu sa gasesti gratuite.Eu am facut de bucatar aici:http://www.scoala.bella-italia.ro/....../index.php

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani impliniti.

| AlinIonutzzz explică (pentru darrio2007):

Nu e adevarat trebuie sa ai permisiunea parintilor sau ceva de genu si buletin... si in plus am vazut multi ospatari la mare care nu aveau 18 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlinIonutzzz):

Daca asa stii tu, du-te si urmeaza cursul.Iti doresc succes.