| onutza98 a întrebat:

Buna ma numesc oana si am 12 ani si sunt in clasa a6a va rog imi puteti spune cam ce subiecte se daw la teza pe semstrul 1 prefer din iasi dar se poate si de alt undeva ca sa imi fac o parere (iasi titu maiorescu) multumesc

3 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Poti sa intri pe didactic.ro si gasesti acolo cate modele vrei tu. Nu te stresa, tezele din clasa a 6-a nu sunt asa grele. :*

| Maraaa a răspuns:

Si eu sunt din iasi titu maiorescu si te stiu happy
voi ati dat tezele parca laughing

| ii a răspuns:

Paaai. sunt simple exercitiile.
eu am dat azi teza la mate sunt tot in a 6a, iasi si subiectele au fost suuuper simple
Ai de calculat, de aflat c. m. m. m. c si c. m. m. d. c de aflat nu stiu ce unghiuri.
sunt simple.winking