| DaianaDiana a întrebat:

Ma puteti ajuta caut un nume de scena/cantaret pentru Diana dar nu e naparat sa contina Diana.
Imi place mult lady daya dar nu sunt inca o ladylaughing
Va rog ma puteti ajuta cat, mai repede
Raspunsul cel mai folositor va primi funda

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Te cramponezi pe ceva pana la urma mai putin esential decat chintesenta care ramane TALENTUL. Acum intrebarea s-ar pune cat de talentata esti si daca ai sanse cu adevarat sa razbati in aceasta industrie, in care numele e totusi mai putin important. Ai timp sa gasesti un nume bun de scena, pana la lansarea propriu zisa in showbizz. Eu sunt de exemplu si textier, lucrez cu artisti si stiu care sunt pana la urma lucrurile cele mai importante. Daca crezi ca ai cu adevarat talent putem colabora, iti pot scrie o piesa, cadou, pentru ca eu caut sa incurajez talentul juvenil.
Cat despre numele de scena... Daca iti doresti sa faci muzica de calitate sugerez sa lasi numele tau sau prenumele plus initiala numelui. Daca vrei sa faci muzica din asta pentru copii de 14 ani, gen dance and stuff, atunci poti apela la un nume de scena.Lady Dee, D.D., Darcy ar fi cateva variante.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dilady.

| Nayuky a răspuns:

Dya Doll sau Dya Sol..ale idei nu am..scz

| unul1 a răspuns:

Lady D(di)

| Crissxxx a răspuns:

Deyana happy

| MihaelaSiEu a răspuns:

Depinde ce gen muzical canti. Iar numele de scena nu are prea mare legatura cu realitatea, trebuie doar sa sune bine, deci poti folosi "lady daya" avand in vedere ca intr-o zi vei fi si o lady la propriu. Te pup si bafta multa!

| andaya08 a răspuns:

E ceva simplu, Dyana happy.
Dya Girl, Darcy Pop, Rock D sau Mysterious Girl.

| BlueButterfly1234567 a răspuns:

Hmmm...m-am gandit mult si am ajuns la Dayla, Darika, Darsi.Cam atat big grin. Sper ca te-am ajutat cat de putin happy. Funda?winking

| denisabelcristina a răspuns:

Uite daca vrei miss daya altceva nu mai stiu sau dya bia. oricum succes