| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa imi caut porecla tare ma cheama Sandra si al doilea nume e Daiana in afara de (Daya)big grin

4 răspunsuri:
| Erween a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi Sendy sau Dia.Acum depinde si de tine cum vrei sa ti se zica.
In general o porecla ti-o dau alte persone si nu o alegi tu.
Dupa parerea mea patronimul care ti se da este aproriat de numele tau, dar contine si ceva care te caracterizeaza intr-un anume fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de rasphappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prs pe tot! pe mine ma ajuta sa-mi pun ume de cont pentru asa ceva u sa-mi spuna neaparat cineva asa dar multumesc

| mihaela_3119 a răspuns:

Sandy, sendy, didi, di, dya, dar cred ca totusi dy ar fi cel mai dragut