| botik_7683 a întrebat:

Mai am putin si intru la liceu... am decis sa merg la liceul militar, si as vrea sa stiu daca este o alegere buna sau nu. astept raspunsurile voastre. Dau fundita... pooooooooooop

5 răspunsuri:
| Enzo2011 a răspuns:

Daca rezisti si ai conditie fizica da, de ce nu? dupa terminare ti se deschud multe usi si meserii banoase cum ar fi in aviatie

| MenInShadow a răspuns:

Nu! dc? pentru ca multi zic ca e frumos, ca iesi cu carnet si prostii din astea. E foarte bun daca vrei sa te faci luptator pe front intre mii de gloante gata sa mori oricuand. alege ceva cu mai putina munca fizica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/......33147.html citeste aici si hotarestete singura. dupa parerea mea daca mai tarziu ti-ar placea sa devii militar e o alegere foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga...de unde am putea stii noi, ce e mai bine pentru tine? sau intrebarea asta era pentru clarvazatori?

| laurash_9338 a răspuns:

Nu putem spune noi daca este o alegere sau nu buna. Tu stii ce iti doresti si ce vrei sa faci dupa terminarea liceului. Asta este alegerea ta si a parintilor. Pentru liceul militar stiu ca trebuie sa ai o conditie fizica buna.