| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna! Mai am un an de profesionala,dupa care vreau sa ma inscriu la seral,daca iau bacul la final de seral, pot merge la orice facultate?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, logic.

| anonimg a răspuns:

Seralul este tot liceu, si deci poti merge la orice facultate doresti.
Dar trebuie sa stii ca exista anumite facultati care nu accepta decat elevi care au avut medii bune in liceul la zi sau seral.
Recomand sa iti continui studiile, oricat de greu ar fi.

| Frank51 a răspuns:

Există mai multe tipuri de bac? Eu știam că e doar unul.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| dinaprilie a răspuns:

Cred ca da. Cel pitin asa era "mai in trecut".

| 1234568807 a răspuns:

Daca continui liceul la seral si iei bacul, poti sa faci si o facultate