| isti123 a întrebat:

Mai merge meseria de montaj faianta, gresie, parchettt?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Merge foarte bine. Orice constructie are nevoie de un specialist in acest domeniu.

| erasier a răspuns:

Merge depinde cat de serios muncitor si harnic esti, daca chiar iti place va trebui sa te angajezi ca necalificat la o firma si sa pornesti de jos dar in cattiva ani se vor vedea rezultatele si poate la randul tau iti veei deschide firma ta si atunci vin banutii, vei avea mult de munca si de invatat la inceeput

| Sk0rpyon a răspuns:

Tocmai in momentul de fata niste baieti pun gresie si faianta intr-o baie de 2x2 m, si tapet + vopsea intr-o camera d 3x3 si primesc 12 milioane. Totusi au stat cam mult.Acum depinde de tine deoarece nu e o meserie curata sau usoara.