| eu! a întrebat:

Buna!
Media mea de admitere este 7.77sadvreau sa merg pe profilul stiinte socialehappy la Liceul Bilingv Decebal stie cineva cum este acolo? si daca este intensiv engleza pentru stiinte sociale. Sau spune-ti-mi niste licee cu media de 7.50, profil stiinte sociale fara intensiv...happy undeva mai in centru (stiu ca cer multelaughing, dar am nevoie urgent:-ss)MULTUMESC! dau funtitahappy

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Poti sa te duci la Dimitrie bolintineanu-7. 77(ai medie), dar daca vrei u medie de 7. 50 sunt urmatoarele licee:lucian blaga sau nichita stanescu ambele au medie de 7. 32. sper sa primesc funda:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista bilingv la stiinte sociae e foarte tare liceuwinking eu sunt a10a in decebal