| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, numele meu este Ionut si as dori sa adresez o intrebare. Ce meserie as putea sa imbratisez in viitor, daca as urma Facultatea de Istorie si Geografie, specializarea Geografia Turismului? Sunt foarte nehotarat siam nevoie de ajutor urgent.va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai gandeste-te la ce iti place sa faci si alegeti un profil.Eu personal recomand sa mergi pe profil it deoarece acest domeniu devine din ce in ce mai popular si cautat

| BoRnY a răspuns:

Salut! Te poti face profesor, e o meserie frumoasa. Funtita?

Răspuns utilizator avertizat