| nutzu_8977 a întrebat:

BUNA.Numele meu este Ionut si as dori sa va adresez cateva intrebari.De exemplu, ce meserie as putea sa imbratisez pe viitor daca as urma Facultatea de Istorie si Geografie specializarea Geografia Turismului? Va rog vreau niste raspunsuri clare si concise pentru ca deja simt cum innebunesc de cand caut raspuns la aceasta intrebare. Dar la Facultatea de Silvicultura ce meserie as putea imbratisa pe viitor.Am nevoie de raspunsuri urgent.va multumesc.

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ionutnu trebuie sa inebunesti. Trebuie sa fii calm fiindca problema ta este extrem de serioasa. Spun asta deorece aceasta alegere iti va influenta toata viata.
Si acum sa-ti raspund :
Urman Facultatea de Geografie ai citeva variante
a) Profesor de geografie
b) Poti lucra in turism
Pentru Silvicultura-inginer silvic

| ATHOS a răspuns:

Ionutnu trebuie sa inebunesti. Trebuie sa fii calm fiindca problema ta este extrem de serioasa. Spun asta deorece aceasta alegere iti va influenta toata viata.
Si acum sa-ti raspund :
Urmand Facultatea de Geografie ai citeva variante
a) Profesor de geografie
b) Poti lucra in turism
Pentru Silvicultura-inginer silvic

| nutzu_8977 explică:

Da doresc mai multe explicatii.