| venusdoom a întrebat:

o mica curiozitate as avea si eu:
Daca ma inscriu la facultatea de design textil...cat de mult conteaza talentul la desen?
(intrebare poate de prisos...dar macar sa stiu o treabahappy )
As vrea sa merg acolo si sunt paralela cu desenul thinking Exista vreo sansa sa ma descurc in situatia asta?

2 răspunsuri:
| Agnieszka a răspuns:

Totul se invata. Iti poti cumpara o carte de initiere in desen. Nu trebuie sa fii as in desen.

| MirunaP a răspuns:

Ca sa te inscri la facultatea de design textil, trebuie sa ai talent la desen...