| Alis57 a întrebat:

Bună, păreri despre cursurile oferite de GoIt? Aș vrea să încep un curs la ei, dar nu știu dacă să mă încredere. A mai participat cineva la webinare le lor? Este adevărat ce spun ei ca după curs te ajută să ți găsești loc de muncă?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Scrie asa pe google "recenzii pentru goit românia" si citeste recenziile, chiar daca au recenzii multe favorabile arunca o privire pe cele "nefavorabile" ca sa iti faci o parere mai ampla
eu stiu un lucru, pomul laudat nu e mereu ceea ce trebuie!
asa si cu recenziile astea multe si bune! ceva este dubios chiar acolo unde exista doar note bune! te asigur ca pe net asa trebuie sa abordezi lucrurile cu o logica a scepticismului