| LyoN a întrebat:

prietenii imi spun leo si as dori sa stiu daca sa merita sa ma apuc sa cant sau nu, multi prieteni imi spun " apucate ca o sa ai un viitor mare "
vreau si parerile voastre
multimesc anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Depinde daca ai voce si ai talent apucate pentru. ca este si pentru. viitor Dar poti sa incerci...inregistreaza-te pe ceva si asculta cum canti.
Succes@!

| Aştept a răspuns:

Acum nu prea conteaza la ce canti sau ce canti.Te poti apuca de cantat. Depinde si daca tu canti bine [ intr-un fel ai putea participa la romanii au talent, nu neaparat pentru premiu ci si ca lumea sa te cunoasca], deci se merita

| Paul_1854 a răspuns:

As zice sa te apuci de cantat ca e foarte bine poti avea o cariera mare asa ca ar trebui sa canti BAFTA! imi dai funda plezz?