| deniisa a întrebat:

Puteti sa imi dati niste informatii despre facultatea de psihologie? Ma intereseaza cam ce se studiaza in fiecare an, cati ani si ce optiuni ai dupa ce termini facultatea.

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E o facultate frumoasa, faci psihologie genarala, psihologie clinica, judiciara, consiliere psihologica, psihologia varstelor, isttoria psihologiei, psihologie experimentala etc, pacat ca practica e foarte saraca

| InVisible99 a răspuns:

Desi suna psihologie, necesita mult studiu...ai niste carti gen biblie(asa am vazut la o prietena big grin), insa vezi ca prea multi merg la psihologie si multi merg de dragul de a face o facultate