| Maria2058 a întrebat:

Imi puteti spune ce se studiaza la facultatea de business? Si ce poti sa faci dupa ce termini facultatea aceasta?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este o facultate unde te invata sa ii inveti pe altii sa faca nimic! Este o facultate ok dar in afaceri totul se invata pe parcurs din proprie experienta sau stang pe langa un manager bun. Degeaba ai 10 facultati daca nu ai tupeul necesar si nu reactionezi in situatii limita si intr-un timp bun!

1 răspuns:
| ioana_8984 a răspuns:

Da.E super fain(tare)ar trebui să încerci! Mult noroc(succes)