| ecristinamc a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de usoara pentru unii, grea pentru altii.
Am gasit pe net o prezentare in power point extraordinara despre familie, dar care nu se deschide decat in power point show, adica nu poate fi modificata.
Eu am de facut la civica un proiect in power point despre familie si vreau sa iau imaginile acelea caci sunt si cu aniamtii.
Vreau sa stiu si eu de unde pot descarca pwoer point presentation adica cand dau la folderul unde e fisierul sa dau la open with si sa apara power point rpesentation.Eu am power point normal dar nu am presentation show wtc si am nevoie urgent de acele iamgini...
Va rog mult de tot sa imi spuenti cum sa fac...crying(((

Răspuns Câştigător
| z8 a răspuns:

Asa a fost salvata prezentarea, ca power point show. Cand faci o prezentare si-i dai save us ( la 2007 ), ai 3 optiuni : 1 Power Point show ( deschide automat prezentare, nu poti modifica nimic), 2 Power point 97-2003 ( sa mearga pe PowerPoint 97 sau 2003 ) si 3 normalul, il salveaza ca 2007. Sunt 80% sigur. Daca vrei sa faci o prezentare PowerPoint cu imaginile de acolo, poti incerca : deschide prezentarea aia si cand e full screen o imagine fa-i print screen. Si asa cu fiecare poza. Dupa aia faci tu o prezentare si folosesti pozele alea. N-o sa-ti mearga nicio animatie, asta e. Bafta

2 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Care`i site`ul?

| ecristinamc explică:

Am reusit singura dar mersi oricum.Si.pentru a nu se mai puen icna o data imaginea asta faceti astfel.deschideti microosoft power point 2003-2007 ce vreti voi si dati sus la acel cerculet si dati open.intrati in calcualtor si dati open la acel fisier.Si astfel merge deschis.si nu pierzi aniamtiile