| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hey, TPU. ajutati-ma va rog. Am un proiect de facut in power point, pentru facultate, l-am facut, l-am salvat, dar cand vreau sa-l deschid, nu mi-l da in power point, mi-l deschide in word.si nu ma lasa sa il deschid in pawer point, nici macar nu imi da programul cand vreau sa selectez open with. dau funda.

1 răspuns:
| Emrys a răspuns:

Ai verificat daca extensia fisierului este una din astea
pptx - PowerPoint 2007 XML Presentation
pptm - PowerPoint 2007 Macro-Enabled XML Presentation
potx - PowerPoint 2007 XML Template
potm - PowerPoint 2007 Macro-Enabled XML Template
ppam - PowerPoint 2007 Macro-Enabled XML Add-In
ppsx - PowerPoint 2007 XML Show not work
ppsm - PowerPoint 2007 Macro-Enabled XML Show

Daca extensia este in lista de mai sus, si tot nu merge. iti propun sa instalezi Office-ul din nou.