| GreenL a întrebat:

Buna seara,as vrea si eu sa ma angajez la Altex pe un post de Consultant Vanzari,pentru cei care lucreaza sau cunosc pe cineva care lucreaza,care ar fi programul,cat de grea este munca si in jur de cat este salariul.Cel mai probabil o sa fie un job momentan pentru min,dar, daca o sa am posibilitati sa avansez in aceasta companie, cine stie happy
Va multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Am un var care a lucrat cativa ani acolo, deci nu spun din experienta mea, ci din ceea ce mi-a povestit. Nu te omori efectiv cu munca fiindca nu e magazin alimentar sa ai clienti non stop, insa cu timpul de la carat electrocasnice vei avea probleme cu spatele. Imi povestea ca aveau de urcat 2 oameni un frigider, masina de spalat, etc la etajul 4 si primeau un ciubuc de genul 5 lei. Salariul e decent, avand in vedere salariile din tara, deci sa nu ai mari asteptari. Incearca temporar, e oricum o experienta.