| alx15 a întrebat:

Daca au trecut 4 ani de cand am terminat postliceala sanitara de asistent medical si in acest timp nu am reusit sa ma angajez este adevarat ca trebuie sa fac o reatestare care dureaza 3 luni? Astept raspunsuri de la cei care sunt in domeniu.

2 răspunsuri:
| iuliana24 a răspuns:

Dupa 4 ani de zile nu ai gasit loc de munca?

| alx15 explică (pentru iuliana24):

Ce este cu intrebarea asta de 2 lei mai bine raspunde-ai la intrebare decat sa imi raspunzi cu alta intrebare. Da nu mi-am gasit nu stiu care e problema ta. Decat sa imi da-ti raspunsuri de astea inutile sau sa imi raspundeti cu alta intrebare mai bine nu imi mai raspunde-ti la intrebare.