| gaby5995 a întrebat:

E cineva la Teologie de pe aici?
As vrea sa intreb daca se poate sa fac 2 facultati in acelasi timp.
Sunt deja la una, dar vreau sa fac si Teologia.
As vrea sa stiu cate ceva despre examene si cum se desfasoara cursurile.
Multumesc! Astept un raspuns!happy

1 răspuns:
| elyfel a răspuns:

Buna nu sunt la teologie dar iti pot spune daca vei face 2 facultati una tot o vei plati(la taxa).da se poate sa faci 2 facultati in pararel desi nu e usor de loc.la cursuri nu e prezenta obligatorie dar acuma tine de fiecare profesor in parte. examenele se dau in sesiune de iarna si de vara.cursuri de 1 h si 40 min