| TheSeventhSin a întrebat:

Buna seara, stie careva vreun loc de munca remote pe partea de Design (si aici ma refer la absolut orice tine de design)
Poate editare video/photo, copyrighter, habar n-am.
Sau un intership remote platit?
Am terminat o facultate de inginerie destul de recent, stiu sa folosesc programe CAD precum Autodesk Inventor, AutoCad sau Catia.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti cont pe site-urile profesionale si pune acolo certificarile si experienta in domeniile pe care le ai, ca sa iei joburi bune.
Uite site-urile:

www.fiverr.com
www.freelance.com
www.upwork.com

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se poate sa vorbesti cu fostii colegi, sa te recomande ei? Cativa colegi de-ai mei care s-au angajat si-au adus ulterior si niste prieteni din facultate in birou. laughing Nedrept pentru ceilalti, dar asa functioneaza...din pacate.