| guineverebeck a întrebat:

Sunt clasa a11a, profil mate-info si imi doresc sa dau la Politehnica(de preferat Bucuresti) la Inginerie Medicala.
Am citit cate ceva pe internet, stiu ca sunt 4 ani, admitere la mate si fizica, dar as vrea niste pareri de la persoane care au urmat aceasta facultate sau au cunostinte in domeniu. +posibilitati de angajare in Romania.
Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Inginerie Medicala... posibilitati de angajare in Romania."

la câte spitale se construiesc la noi, abundă in locuri de muncă în domeniu