| Constantin_Ionut_1998 a întrebat:

La academia de politie stiu ca se face o vizita medicala. Puteti sa imi spuneti cam la ce sectii se face vizita medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vizita medicala se face si este obligatorie la toate sectiile de politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se numesc sectiile dar mergeti la controlul ochilor, plamanilor(raze), psihiatrie, orl.Atat era acum cativa ani, nu stiu daca acum trebuie si sange la analizele ficatului si altele.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Nu doar la academia de politie se face vizita medicală la toate disciplinele ca si la toate facultățile, la toate facultățile vizta medicală este eliminatorie la admitere.