| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sint originara din Republica Moldova anul trecut am nvatat clasa 10 iar anul acesta il repet la un colegiu pentru ca n-am dorit sa ramin la liceu,pe viitor vreau sa plec in Canada sau Spania dar ca studenta nu am idee unde exista astfel de companii,am mai auzit ca pe vara pleaca grupuri de studenti in America sau la studii, vreau s eu foarte tare ma ajuta cineva, va rog acesta e VISUL A MEU

1 răspuns:
| bladd a răspuns:

Pai America este o tara frumoasa.Dar e alegerea ta.Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa iti urmezi inima. Noroc si multa bafta scupo.