| AndreiVale a întrebat:

Buna stie cineva cam ce facultati sunt recunoscute in Germania as dori cat mai mukte detalii referitoare la recunoasterea diplomelor in germania.si cat timp dureaza prin ce trebuie sa treci sa fie recunoscuta.trebuie ceva diferemte pentru a fi recunoscuta etc.astpt raspunsuri

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Cei de la Arbeitsamt te vor indruma in acest caz, am aflat azi de pe un grup. Mergi la ei si acestia te vor ajuta in privinta aceasta.