| Morenastyle a întrebat:

Stie cineva cum este la scoala nr 2 din Slobozia?
Ma voi transfera acolo si as dori sa stiu la ce sa ma astept.

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Hello! Din ce oras esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am invatat la scoala nr. 2 din Slobozia si anul asta am terminat cls a 8-a. Pot spune ca profesorii sunt super de treaba, iar scoala este curata si frumoasa. De colegi nu-ti pot spune, pentru ca depinde si de cei pe care ii vei avea tu... oricum, de aceasta scoala se zice ca ar fi cea mai buna din orasul Slobozia. Asa ca...multa bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am invatat la sc nr.2 din Slobozia si anul asta am terminat cls a 8-a. Pot spune ca profesorii sunt super de treaba, iar scoala este curata si frumoasa. De colegi nu-ti pot spune, pentru ca depinde si de cei pe care ii vei avea tu...oricum, de aceasta scoala se zice ca ar fi cea mai buna din orasul Slobozia. Asa ca...multa bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai buna din oras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos. sper ca iti place.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la scoala nr. 2. E cea mai moderna scoala din orassss :X. are mobilier nou, table albe cu markerebatting eyelashes. Profesori buni :d.

| ThePinkPanther a răspuns:

De fapt anonim se zice ca nr 2 si liceul de arta sunt la egalitate doar ca liceul de arta are avantajul ca poti urma liceul la aceiasi scoalawinking