| anonima3389 a întrebat:

BUNA. STIE CUMVA CARE ESte salariul unui tehnician debutant in cadrul dep tehnologia informatiei si comunicatiei? in anunt se cer studii medii, dar eu am studii superioare si care sunt atributiile acestui post, adica ce trebuie sa faci mai exact. Am vazut ca se cerea sa fii student LA calculatoare sau automatizari, eu am terminat contabilitate si informatica de gestiune. va rog spuneti-mi cei care stiti.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu iti cer studii superioare inseamna ca si salariul e pe masura, probabil putin peste minimul pe economie