| mirela_1694 a întrebat:

stiti pe cineva sau cunoasteti pe cineva care merge cu impartitul pliantelor? as vrea si eu sa merg sa pot avea banii mei sa fac eu ce vreau cu ei :* dar singura problema este ca inca nu am buletincrying daca ma puteti ajuta cu un nr de tel a unei persoane care stie/id de mess/link-uri. :X va multumesc:X

1 răspuns:
| Bernoullie a răspuns:

Ca sa poti imparti pliante trebuie sa ai varsta de 16 ani impliniti sad, asa ca ai putea in loc sa fii repezentant Avon, Oriflame. La o comanda de 200 lei tu primesti 50 Lei.