| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu impartitul pliantelor eu si cu o prietena de-a mea am fi interesate. Ne puteti ajuta? Multumim frumos

3 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Si eu vroiam asta.Este o munca solicitanta, sa stai in intersectii, pe calduri sa imparti pliante pentru 20 lei si o sticla de apa. Mai bine angajati-va la Mc, sau eu stiu, unde va permite varsta si timpul. Bafta!

| jolie_9206 a răspuns:

Cum spune "Anonim69".este foarte solicitant.Bine.nici la Mc nu e mai bine,este foarte mult de lucru si e obositor. Fetele mai tinere merg la degustari in supermarketuri.Cel mai rau lucru e ca stai in picioare, dar daca te gandesti, orice slujba iti cere asta.Sa faci asta nu e greu.Sa iti gasesti un job ca acesta, ar fi bine sa mergi la fetele din supermarket sa le intrebi sau sa cumperi un ziar de publicitate in care vei cauta ani in sir. Succes si spor!

| Annabelllllla a răspuns:

Nu ne intereseaza ca e o munca solicitanta. vrem sa incercam