| Anndreearalucaaa a întrebat:

Buna, sunt clasa 12-a.
Unde ar fi mai ok si mai in avantaj, adica sa castig mai mult, maistrii militari sau subofiteri?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă doar banii sunt cei ce te mobilizează, alege șantierul

| Anndreearalucaaa explică (pentru sierra1):

Alege tu santierul
Am pus o intrebare si voiam un raspuns care sa ma ajute sa stiu ce sa aleg pentru ca sunt atrasa de amandoua
Daca nu stii nimic despre domeniul acesta atunci da scroll si treci mai departe
Hai sa nu mai fim rautaciosi

| sierra1 a răspuns (pentru Anndreearalucaaa):

"Daca nu stii nimic despre " - presupunere strâmbă.

si in afară de salarizare zici că știi totul?

| Anndreearalucaaa explică (pentru sierra1):

,, daca doar banii sunt cei ce te mobilizeaza"
Aleg sa fac ce mi place si da, ma gandesc si la bani, oricine se gandeste la bani, vreau sa fiu o femeie independenta si sa ma intretin singura, nu sa stau cu grija ca nu am platit nu stiu ce, sau sa vina pe viitor copiii la mine sa mi ceara ceva si su sa nu am de unde. Te rog frumos sa nu mai comentezi!
Vezi ti de treaba ta si nu te mai baga in vietile oamenilor, e fix problema mea daca ma intereseaza un loc de munca care se plateste bine, voiam un raspuns scurt si atat.

| sierra1 a răspuns (pentru Anndreearalucaaa):

~Te rog frumos sa nu mai comentezi! Vezi ti de treaba ta~

cam sucită cererea ta, nu ți se pare?

Am intrebat dacă tot ce ține de meseria la care te GÂNDEȘTI ți-e clar doar salariile sunt neclare? Așadar?