| Marrianna a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si nu stiu ce facultate sa aleg, intre: Farmacie si Turism? Sau mai dati-mi voi cateva idei. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| pufuulets a răspuns:

Alege farmacie este mult mai bine sau daca nu la medicina mult mai bine, iti vei face o cariera daca alegi medicina si esti buna:* Mult succeshappy! Funda?

4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Eu as alege farmacie, dar depinde ce-ti place tie sa faci.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand la Farmacie bine daca si-ti place sa fii farmacist dar oricum se castiga bine!

| tenshi261 a răspuns:

Farmacie pentru ca aici se castiga cel mai bine decat in turism.Verisoara mea e la fac de farmacie si ii place la nebuniewinking

| Irina777 a răspuns:

Nu-ti recomand turism, am terminat eu turism - putine locuri de munca, putini bani. Mai bine du-te la farmacie, e platit mai bine si locuri de munca sunt mai multe, imi plus e folositor si pentru tine, in viata cotidiana. Sper ca ti-am ajutat, succes!