| Brook1864 a întrebat:

Sunt clasa a unsprezecea si nu m-am hotarat inca la ce facultate vreau sa merg, dar m-ar atrage medicina veterinara. Cineva cu care sa pot vorbi? De preferabil din Cluj, fiindca acolo doresc sa merg

1 răspuns:
| aramnicolae a răspuns:

Eu sunt student acolo. eu te sfatuiesc sa dai la Timisoara ca aici la cluj e supergreu.am fost olimpic in liceu la materii reale iar aici abia scot 5. tot anul meu(sunt anul 1) nu au scos mai mult decat 5. numa una din anul 4 a scos 7 si e vedeta.profii sunt severi si duri.