| eek a întrebat:

Buna sunt din iasi..si imi caut un job..part-time..caut de vreo 2 luni si inca nu am gasit nimic...ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| eek explică:

Sunt deja reprezentant avon. dar nu mai vreau tot la o firma de vanzari directe.
app de pliante.am cautat pe bestjobs si pe ejobs... da' nu prea sunt.
in schimb am gasit la greu angajari pentru videochat. da' nu ma atrage deloc domeniul...

| just4fun_8801 a răspuns:

Depinde de varsta, poti imparti pliante cauta pe ejobs.ro si pe site-uri gen acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai prieteni multi incearca sa te faci reprezentant la o firma de cosmetice sau chiar broker... daca vrei la o firma de cosmetice te pot inscrie chiar euwinkingeste foarte avantajos.winking pentru delatii imi poti da un mesaj pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar cu pliantle du-te la firme mari din orasul tau si spune-le ca vrei sa imparti pliante sau poti sa te duci la kaufland daca si sa le spui ca vrei sa imparti revistelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello eek. contacteaza-ma la job.metropolitan@yahoo.com pentru a-ti propune o astfel de colaborare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://balaur.ro/cauta?l=iasi&t=PartTime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oferta part Time

Parfumurile Mio Dolce Vita sunt de lux nu au concurenta raportat pret calitate.

Fabricate in Franta in zona Grasse, patria parfumurilor.

Pe langa calitatea un avantaj este ca sunt peste 200 de arome si fiecare persoana va gasi ceea ce i se potriveste.

Pentru a avea o orientare in cele peste 200 de arome ele sunt asemanatoare cu parfumurile celebre ale marilor case de parfum.

Atentie!
Piata este plina de parfumuri care lasa de dorit la preturi mici, mari si foarte mari ceea ce lipseste este parfumul de calitate la pret acceptabil.

Mio Dolce Vita = parfum de calitate maxima la pret acceptabil, suntem elementul care lipseste.

Uleiurile 100% naturale pentru ingrijirea tenului si pentru sanatate sunt foarte eficente si si-au castigat pe drept descrierea si numele.

schimbARE LA PRIMA APLICARE

Perla Frumusetii

Puterea Naturii

In attasament aveti imagini cu ambalajele produselor, lista cu denumirea celbra cu care se aseamana parfumul pentru a fi mai usor ales, lista cu stocul de parfum si cateva cuvinte despre produsele naturale.

Uleiuri pentru ingrijirea fetei si ulei impotrva caderii parului regenerarii si intaririi

PERLA FRUMUSETII

Uleiuri pentru sanatate

PUTEREA NATURII

-artrita
-bronsita, tusa
-anticelulita
-depresie
-dureri musculare
-balonari, digestie
-dureri de cap
-circulatie
-reumatism
-sinuzita
-stres, insomni

Acestea sunt o parte din paleta Mio Dolce Vita 100% natural, daca exista o alta problema spuneti si vedem, poate existe solutii.

Un parfum are 60 ml costa 75 de roni si are o calitate de 200 - 400 roni

Un ulei pentru fata costa 75 de roni

Un ulei pentru par costa 75 de roni

Un ulei de sanatate reumatism, circulatie, stres...costa 45 de roni.

Va dorim mult succes in tot ceea ce faceti si speram sa legam o colaborare fructoasa.

Cu stima si respect
mi-a.dolcevita@yahoo.com