| Cantemir_Cosmin_1997 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea un job part time in iasi.......ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Păi dacă eşti din Iaşi, ai putea merge pe la Palas să vezi dacă găseşti ceva de muncă. De exemplu la magazinul de animale, sau la oricare alt magazin. Desigur că nu vei fi angajată ca vânzătoare dar poţi ajuta la împăturit haine, să pui produse la locul lor, să le pui pe umeraş, etc. Dacă nu, încearcă la Mc Donald's, cum a spus CryForYourLove.

Mult succes!

1 răspuns:
| CryForYourLove a răspuns:

Parca de la 16 ani te poti angaja la MC(cu acordul parintilor)