| Choco_1547 a întrebat:

sunt din Pitesti si as vrea sa cant ca si solist vocal intr-o trupa. Nu am nici un fel de studii muzicale in afara de ora de muzica si cor.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bravo.

| Crucia a răspuns:

Nu te opreste nimeniwinking.
Incearca sa te inscrii la cursuri de Canto, sau daca tu pur si simplu vrei sa canti, fa-owinking. Nu ai nev. neaparat de cursuri. Daca crezi ca o poti face singur happy. Bafta ~:*~.

| Matt221041 a răspuns:

Salut! Sunt din PITESTI si am o trupa care cauta solist vocal. Contacteaza-ma la id messenger: dragos_boy_1996