| anonim_4396 a întrebat:

O zi din viata mea nu ar mai avea culoare fara muzica, saracu ipod laughing ascult si cant foarte multa muzica, dar nu ma multumesc si asa vrea sa infiintez o trupa gen Lala Band in care sa cantam muzica comerciala, pop si alte genuri in afara de populara, rock, manele. Daca careva credeti ca va incadrati in descrierea de mai in jos, nu ezitati sa ma contactati:
- iubesti muzica
-canti vocal/instrumental
- stai in cluj-napoca
- ai peste 15 ani
Eu am acasa o orga si o chitara- la care nu stiu sa cant
Daca sunteti careva interesati lasati-mi un mesaj scurt si va dau nr meu de telefon sa vorbim despre detalii

2 răspunsuri:
| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Lala *cah cah* band. shoot yourself! thx!

| Eliza4u a răspuns (pentru Florin_Zaraf_1997):

Nu ai inteles nimic! nu ma refeream ca vreau o trupa Lala Band sau ca sunt fana Lala Band laughing cand am scris gen lala band faceam referire la melodii cantate de Adele, Queen, Xtina etc am crezut ca se intelege. Cu toti stim ca Lala Band e de fapt un fake