| ralua a întrebat:

sunt din TM si as dori sa fiu cofetara.stie cineva ce fel de cursuri m-ar ajuta,cat costa,de la ce varsta as putea incepe...mai am putin si implinesc 18 ani.va multumesc si dau funda celui mai folositor raspuns.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cauta pe facebook Daniel Sipanu.E cofetar, in Timisoara si te poate indruma.

| taviyamato2 a răspuns:

Foarte frumos, oricum daca vrei sa lucrezi in domeniu incearca sa vi cu ceva nou pe piata, oricum e frumoasa alegerea.