| lorianne a întrebat:

Sunt eleva in clasa aXa si ma gandesc sa aleg facultatea de medicina, stomatologie. Dar sunt putin confuza pentru ca ma gandesti si la alte posibilitati si ramuri ale facultatii de medicina.Imi poate spune cineva, va rog frumos, ce face mai exact un neonatalog? Intervine si chirurgical sau se ocupa doar cu consultul si diagnosticarea? Si pe ce ramura trebuie sa mearga si dupa cat timp va termina facultatea? Am nevoie de cat mai multe informatii precise, va rog din suflet. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| annakarenina a răspuns:

Daca vrei, doar din curiozitatea ta sa afli ce ti s-ar potrivi, uite id-ul meu : nestor_aav