| cobra15 a întrebat:

Salut, vreau sa aflu si eu mai multe informatii despre facultatea de stomatologie, la ce materii se da examen,durata facultatii, durata rezidentiatului si alte informatii de genul.Raspunsul cel mai amplu primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Poti sa suni acolo la secretariat.

2 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Informatii clare le gasesti pe site-ul facultatii la care vrei sa fii admis. Trebuie sa spui la care universitate vrei sa intri, difera de la unu la altu.

| cobra15 explică (pentru Weider):

Asta pot sa aflu si eu, dar vreau sa stiu cu exactitate, pe site uri le facultatilor informatiile sunt alambicate si incomplete

| Weider a răspuns (pentru cobra15):

Poti sa suni acolo la secretariat.