| capsunica13 a întrebat:

sunt in clasa a 6-a A. maine baietii din clasa au campionat de fotbal. cine imi spune un fel de poezie de incurajare cu rima pentru 6 A. ceva de genul: "Nu fiti fraieri castigati, hai echipa ca-i luati!"( nu cu prostii, iar echipa cealalta este 6D) FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA + folositor

Răspuns Câştigător
| MadQueen a răspuns:

laughing Imi amintesc ca si noi faceam asa...laughing
1, 2,3, 4 Cupa si Campionatul, 5, 6,7, 8, a 6-a A-i pe primul loc!

Rusine, Rusine, Rusine sa va fie, Ca n-aveti, ca n-aveti, ca n-aveti galerie! ( asta strigam spre ei laughing )

2 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

Sa`ti zic. si noi anul` trecut am facut asa ceva [ eram a 6`a A (coincidenta) ]
atata` am strigat hai : 6A pana am ragusit. si la naiba ca au pierdut, am crezut ca fac crize de isterie!
Daca nu`s uniti baietii. nu va chinuiti.winking

# A`u la putere!

| AdiXd2498 a răspuns:

6a 6a
cea mai buna echipa
castigati si luptati
mai aveti putin si-i luati
galeria va sustine
pe 6d sa-i bateti bine!
Funda?; x (app si eu sunt tot la cls 6a laughing )