| RrrRoberta a întrebat:

Am o intrebare foarte draguta! Trebuie sa facem, pana in martie, eu si cu niste fete din clasa un dans de majorete in care sa avem si o poezie de incurajare cu rima pentru baietii ce vor juca fotbal.Idei de >poezii?

Răspuns Câştigător
| MEIALI a răspuns:

Haideti baieti
veti castiga
victoria ia voastra
si nu veti rata
Bis 2
Echipa adversa
Este cea mai rea
Haideti baieti
Nu veti rata
Bis 2

Echipa adversa
Este cea mai rea
Haideti baieti
Nu veti rata
Bis 2

4b e cea mai tare
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Sper ca te va ajutahappy

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Lucrati la text cu profesoara de romana daca nu va pricepeti. Textul trebuie sa fie legat de membrii echipei voastre, de victoriile ei, de istoria scolii, lucruri pe care numai voi le stiti.