| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Sunt Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu din Bucuresti si as vrea sa stiu cum e orarul de anul acesta? Se invata dupa amiaza eu fiind la siinte sociale? La ce ora trebuie sa fiu la deschidere cand se striga copiii?

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

La ora de gramatica, pentru ca esti agramata precum stalpul statiei de tramvai de peste drum de acel liceu.winking laughing tongue

| dfeel a răspuns:

Daca esti liceul ar trebui sa stii dar anyway, un telefon la 021-423.40.60 iti va raspunde la toate intrebarile.

| Evolettee a răspuns:

Poti vorbi cu colegii sau sa te duci la liceu sa vezi. Stiu ca clasa 9 si 10 sunt dupa amiaza, iar 11 si 12 de dimineata.